logo         

STOPSTAV - objednávky sjednané od 1.12.2017 expedujeme v lednu 2018.

Doprava ZDARMA nebo za 350 Kč

AKCE SENIOR - výhodné akční sety pro seniory

KONTAKTY

Jiří Rozehnal - ROALHOLZ
Podzámčí 863
76331 Brumov - Bylnice
tel: +420 577 330 794
fax: +420 577 330 794
napište nám
IČO: 61404942
DIČ: CZ6802090636

FOTOGALERIE / HEUREKA
Fotogalerie - inspirace nábytek a postele masiv

Fotogalerie dětských pokojů, inspirace pro dětský pokoj, ložnice

Fotogalerie inspirace - postele, nábytek z masivu do dětského pokoje, ložnice

Fotogalerie pro Vaši inspiraci - zde uvádíme fotografie nábytku a postelí z masivu do dětských pokojů i ložnice. Tato fotogalerie Vás provede sortimentem námi vyráběných postelí a dřevěného nábytku. Nechejte se inspirovat, budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Dětské rozkládací palandy z masivu, variabilní a bezpečné postele pro děti

Naše dětské palandy z masivu jsou variabilní, bezpečné postele pro děti. Postele FIJA umožňují sestavení - zvýšené postele, palandy z masivu pro dvě děti nebo opětné rozložení na jednotlivá jednolůžka. Pevné a stabilní palandy s nosností horního lůžka cca 120 kg.

Bílé postele a nábytek z masivu - bílý lak - nábytek s mírně viditelnou kresbou dřeva

Inspirujte se fotografiemi nábytku a postelí s povrchovou úpravou bílý lak. Veškerý sortiment z naší produkce lze vyrobit i v této krásné bílé povrchové úpravě. Bílý lak ponechává mírně viditelnou kresbu dřeva. Čisté linie postelí a nábytku podtrženy bílým lakem, Vás jistě uchvátí.  


Bílá dětská postel z masivu FIJA B - skýtá možnost budoucího přestavění na  palandu. Psací stůl GENIUS + KONTEJNER - povrchová úprava bílý lak s mírně viditelnou kresbou dřeva. Nádherné, bytelné bílé jednolůžko z masivu RADKA. Bílá postel vhodná nejen pro děti. Bílá nasouvací ZÁBRANA UNI, je vhodná ke všem postelím z naší nabídky. Bezpečnostní zábrana pro malé neposedy. Bílá knihovna z masivu MOLLY SKLO. Knihovna je dodávána ve smontovaném stavu. Bílé jednolůžko DANIEL, skvělé jednolůžko v bílém laku s příčkovými čely.